29-Ocak-2023 13:48:17

Cankoç Medya Kuruluşudur.

$ 18.8473 € 20.5076
Kar çamur dinlemediler, izleyenlere “uff road” dedirttiler

Kar çamur dinlemediler, izleyenlere “uff road” dedirttiler

Gerede Off Road heyecanına bu yılda tanıklık etti. Zaman zaman zorlu anların yaşandığı Off Road yarışları Genel Klasman, Ekstrem Etap, S1 Etabı ve S2 Etabı olmak üzere 4 etap halinde düzenlendi. Gerede Off Road Team Grubu yarışlarda iki derece elde etti. Zorlu Gerede pistinde yarışmak bu yılda “yürek ister” dedirtti.

Gerede Belediyesi, Gerede Off Road Team ve Bolu Off Road Kulübü katkılarıyla düzenlenen Off Road yarışına Zonguldak, Düzce, Bolu, Ankara bölgelerinden yaklaşık 30 yarışmacı katıldı. Gerede Panayırı’na son iki yıldır renk getiren organizasyon her geçen yıl adını duyurmaya başladı ve soğuk havaya rağmen binlerce izleyici yarış alanına koştu.

Güneş teşekkür etti

Gerede Off-Road Team Grubu adına Yenigün’e açıklama yapan Sadık Güneş, Gerede’de Off Road heyecanının yaşatılmasına katkıda bulunanlara teşekkür etti.

Güneş, yaptığı açıklamada, “Son dönemlerin çığ gibi büyüyen spor dalı olan Off Road’ın Gerede’de düzenlenmesine katkılarıyla vesile olanlar bu heyecanın yaşatılmasında en büyük paya sahip olanlardır. Bu noktada Gerede Belediyesi’ne, Gerede Off Road Team Grubu üyelerimize ve Bolu Off Road Kulübü’ne verdikleri destek ve sağladıkları katkılardan dolayı teşekkür ederim. Bu heyecan ilçemizde ikinci kez düzenleniyor. Bu yarışlar vesilesi ile Gerede’mizin doğal güzellikleri ve turizm değerlerinin de reklamını yapmış olduk.”dedi.

Genel Klasman

1. Zafer ALTINİŞİT (Düzce)

2. Hüsnü AÇIKELLİ (Zonguldak)

3. Hasan KARA (Zonguldak)

Ekstrem Etap

1. Yalçın ALİOCAK (Bolu)

2. Rıdvan HALICI (Gerede)

3. Sadık GÜNEŞ (Gerede)

S1 Etabı (1600 cc altı araçlar)

1. Hasan KARA (Zonguldak)

2. Vural ALKAN (Zonguldak)

3. Yalçın Ali OCAK (Bolu)

S2 Etabı (1600 cc üstü araçlar)

1. Zafer ALTINIŞIK (Düzce)

2. Hüsnü Açıkelli (Zonguldak)

3. Hulusi CALAYIR (Gerede)

Cevap bırakın