08-Şubat-2023 01:46:57

Cankoç Medya Kuruluşudur.

$ 18.8708 € 20.2272
Uzun iddialı konuştu; “3000 oy!”

Uzun iddialı konuştu; “3000 oy!”

CHP Belediye Başkan Adayı Bekir Uzun, kahvaltılı bir basın toplantısı düzenleyerek adaylığını açıkladı. CHP’nin yeni ilçe başkanı Durmuş Muratoğlu ile basının karşısına geçen Bekir Uzun, burada iddialı konuştu. CHP’yi Gerede’nin anlamaya başladığını ve bunda da CHP Bolu Milletvekili Tanju Özcan’ın büyük rol oynadığını belirten Uzun, “Gerede’de hedefimiz uzun yıllar sonra ilk defa CHP’li bir belediyeye kavuşturmak. Bunun için çalışmalarımızı devam ettiriyoruz. Tıpkı Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayımız Mustafa Sarıgül gibi ilçemizi kalkındıracağız. Bu yerel seçimde 3000 oyun üzerinde oy alacağız.”dedi.

“3000 oy alacağız” ifadesiyle seçime hızlı giren CHP’de Durmuş Muratoğlu’da gece gündüz seçimi kazanmak için çalışacaklarını belirterek, Gerede’nin CHP hizmetini görme vaktinin geldiğini ifade etti.

Özcan sürpriz yaptı     

CHP Belediye Başkanı Bekir Uzun’un basın açıklaması yaptığı sırada CHP Bolu Milletvekili Tanju Özcan sürpriz yaparak, basın toplantısında Uzun’u yalnız bırakmadı. Beraberindeki bir grup heyetle Cuma günü Gerede’ye gelen Özcan, “Gerede’de iddialıyız, sadece Gerede değil Merkez ve tüm ilçelerde iddialıyız. Bolu CHP hizmetini görecek.”dedi.

1 Yorumlar
ıbrahım ıpek

helal sıze geredeyı özellıkle ömer baygının elınden kurtarıda ne yaparsanız yapın ben şehır dısında bı gurbetcı olarak boyle dusunuyorum iştersenız oradada oy kullanabılırım..

Cevap bırakın