08-Şubat-2023 09:52:06

Cankoç Medya Kuruluşudur.

$ 18.8708 € 20.2272
Vekil Küpçü kaza yaptı

Vekil Küpçü kaza yaptı

Ak Parti Bolu Milletvekili Fehmi Küpçü’nün aracı Cumartesi günü kaza yaptı. Yaşanan kazadan araç içersindeki 3 kişi de yara almadan kurtuldu.

Kaza, öğle saatlerinde TEM Otoyolu Gerede Cankurtaran mevkiinde meydana geldi. Ak Parti Bolu Milletvekili ve TBMM Katip Üyesi Fehmi Küpçü, Ankara’daki çalıştaya katılmak üzere şoförü Emre Özdemir ve danışmanı Sami Avşar’la yola çıktı. Cankurtaran mevkisine geldiklerinde Emre Özdemir idaresindeki TBMM 014 plakalı makam aracı, yağmur nedeniyle kontrolden çıkarak bariyerlere çarptı. Kazada arka koltukta oturan Milletvekili Fehmi Küpçü ve şoförü Emre Özdemir yara almazken, danışmanı Sami Avşar hafif şekilde yaralandı. Avşar hastaneye kaldırılırken, Milletvekili Fehmi Küpçü ise yola başka araçla devam etti.

Kazayı ucuz atlattıklarını söyleyen Milletvekili Küpçü, “Çalıştaya yetişmek üzere Ankara’ya gidiyorduk. Yağmur vardı. Ben arkada oturuyordum. Danışmanlarımla sohbet ediyorduk. Bir anda araç kaydı ve bariyerlere çarptı. Sami’yi tedbir amaçlı hastaneye gönderdik. Allah’a şükür sıkıntı yok”dedi.

Cevap bırakın